5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

On Bir Gün

-

Eleven Days

On Bir Gün
On Bir Gün izle, Ajit adında küçük bir çocuğun babasına ve inançlarına olan saygısı uğruna çıktığı uzun yolculuğu anlatılmaktadır. Annelerini bir terör saldırısında kaybettikten sonra babalarıyla beraber Avustralya’ya göç eden Ajit ve abisi Rajveer, yaşadığı yerdeki insanlar tarafından görüntüleri sebebiyle sürekli olarak terörist oldukları iftarasına maruz kalırlar. Rajveer bu yaşadıkları çirkin iftiralar nedeni ile orduya katılmaya karar verir. Babası ve Ajit televizyonda şehit haberi görmeleri üzerine, Rajveer’in peşinden giderek onu orduya katılmaktan vazgeçirip eve geri getirmek üzere yola çıkarlar. Bin kilometre uzağa Rajveer’i eve döndürmek üzere yola çıkan baba, oğul yolda giderken bir kaza yapar ve babaları ölür. Tek başına ne yapacağını bilmeden bir başına kalan Ajit’in kültürleri ve inançları gereği on bir gün içerisinde abisine ulaşarak, babasının son duası ile uğurlamasını sağlamak zorundadır.

  Tür: Aile , Dram , Macera
 •  Süre: 93 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 138
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
 1. Pixar Animasyonu Hadi Gidelim’den Dublajlı Fragman ve Afiş!
    12 ay Önce   213
  Pixar Animasyonu Hadi Gidelim’den Dublajlı Fragman ve Afiş! Orijinal ismi "Onward" olan "Hadi Gidelim" 2020 baharında sinemalarda..
  Kendi Düğününüzden Önce Mutlaka Seyretmeniz Gereken 29 Film!
    12 ay Önce   241
  Kendi Düğününüzden Önce Mutlaka Seyretmeniz Gereken 29 Film! Düğün sezonu açıldı! İster gelin-damat olun, ister nedime-sağdıç ya da sadece alkışlayan katılımcı! Yaz aylarında hepimize uğrayan nikah ve düğün 'aktivetelerinin' sinema camiasındaki renkli yansımala...
  Siccin 6’nın Fragman ve Afişi Yayında!
    12 ay Önce   326
  Viral Korku Karakteri Momo’nun Filmi Çekiliyor
    12 ay Önce   272
  Viral Korku Karakteri Momo’nun Filmi Çekiliyor Viral korku karakteri haline gelen Momo'nun filmi çekilecek.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!